Aktualności

SsangYong Eliminator MTB - 21.08.2016 - Chorzów, Park Śląski

Finałowa edycja "SsangYong Eliminatora MTB" odbyła się w Chorzowie. Trasa wyznaczona w Parku Śląskim jest dość krótka, ale ma solidny podjazd i wiele sekcji schodów. A w dodatku po eliminacjach spadł deszcze... Oj było wiele emosji - z reszta sami zobaczcie.

Deszczowy SsangYong Eliminator MTB w Chorzowie

Przy zmiennej aurze rywalizowali uczestnicy III edycji miejskich sprintów rowerowych „SsangYong Eliminator MTB”, która odbyła się w niedzielę 21 sierpnia 2016. Mimo tego krajowa czołówka XCE zgotowała fantastyczne widowisko sportowe w Parku Śląskim.   Dwa tygodnie po Mistrzostwach Polski w sprintach eliminacyjnych przyszedł czas na kolejne ściganie w tej niezwykle widowiskowej odmianie kolarstwa górskiego. Zapowiadane opady deszczu niestety dość skutecznie zniechęciły do startu część zgłoszonych na zawody. To również odbiło się na słabej frekwencji wśród kibiców, którzy rok temu bardzo licznie dopingowali uczestników zawodów. Na szczęście nie dotyczyło to najlepszych specjalistów od miejskich sprintów. Na starcie pojawili się m.in. aktualni…

Mistrzostwa Polski MTB w sprintach XCE - SsangYong Eliminator MTB - Lublin 2016

Zdjęcia z najważniejszej imprezy sezonu czyli Mistrzostw Polski MTB w sprintach XCE. W ramach wydarzenia II edycja "SsangYong Eliminatora MTB"

Design by Lazur.bizCoding by Web-Folio.pl                    Copyright 2013 Eliminator-MTB