Finałowa edycja "SsangYong Eliminatora MTB" odbyła się w Chorzowie. Trasa wyznaczona w Parku Śląskim jest dość krótka, ale ma solidny podjazd i wiele sekcji schodów. A w dodatku po eliminacjach spadł deszcze... Oj było wiele emosji - z reszta sami zobaczcie.
Zdjęcia z najważniejszej imprezy sezonu czyli Mistrzostw Polski MTB w sprintach XCE. W ramach wydarzenia II edycja "SsangYong Eliminatora MTB"
Sezon 2016 rozpoczął się 1 maja w ramach festiwalu Bike Town Przemyśl. Uczestnicy pierwszej edycji "SsangYong Eliminatora MTB" mieli do pokonanie niezwykle ciekawą i trudną rundę wytyczoną na Rynku. Krótki ale solidny podjazd, ostre zakręty i wiele sekcji schodów, skutecznie utrudniały rywalizację. Dzięki temu kibice mieli co oglądać.
Zmagania w sezonie 2015 zakończyliśmy wyścigiem w Cieszynie. Przy dosłownie tropikalnym upale, ale także gorącym dopingu kibiców poznaliśmy zwycięzców klasyfikacji generalnej. Rynek i przyległe, brukowane uliczki mają spory potencjał, który wykorzystamy w kolejnej edycji Eliminatora MTB.
Park Śląski gościł po raz pierwszy uczestników zawodów z serii "Eliminator MTB". Krótka lecz niezwykle kręta i pełna schodów trasa zapewniła ciekawą rywalizację a tym samym niesamowite widowisko dla licznie zgromadzonych kibiców.

Design by Lazur.bizCoding by Web-Folio.pl                    Copyright 2013 Eliminator-MTB